Dodávky maziv

Přijímáme objednávky na dodávku maziv zasílané e-mailem, telefonicky (pouze od stálých zákazníků). Dodávky jsou realizovány na adresu provozovny zákazníka v dohodnutém termínu. Doba dodání běžných maziv je standardně 1 až 5 dní, dodávka méně běžných maziv je realizována dle dohody. Po vzájemné dohodě možnost expresní dodávky.

Olejové hospodářství

Dodáváme zařízení, pomůcky, nástroje pro olejové hospodářství (kohoutky, čerpadla, směšovače, refraktometry, čisticí prostředky, havarijní sady, sorbenty, ochranné pomůcky apod.). 

Poradenská činnost

Disponujeme širokou základnou znalostí o aplikaci maziv v nejrůznějších provozních podmínkách. Uvedené znalosti jsou přístupné i pro Vás v rámci našich konzultačních služeb. Nalezneme pro Vás efektivní řešení jak z produktového, tak i z ekonomického hlediska. 

Tribotechnické služby

V průběhu používání maziva dochází postupně ke zhoršování jeho vlastností. Rozbory maziv Vám pomohou stanovit optimální dobu pro výměnu maziva. Zajistíte tak bezpečný a efektivní provoz Vašich technických prostředků. 

Odvoz a likvidace použitých olejů

Ochrana životního prostředí je pro nás neodmyslitelná součást obchodních aktivit. Proto Vám nabízíme službu odvozu a ekologické likvidace použitých maziv.

Službu zajišťujeme dodavatelsky (zprostředkovaně) ve spolupráci se společností AVISTA OIL.